Всі новини

"Чудово пам'ятаю свою першу роботу, оскільки вона досі прикрашає дитячу кімнату в моєму домі!" - Ірина Соловей

"Чудово пам'ятаю свою першу роботу, оскільки вона досі прикрашає дитячу кімнату в моєму домі!" - Ірина Соловей - 4.8 out of 5 based on 4 votes


Ми натнулись на цікаве фото, це були пазли ручної роботи однієї мешканки Володимирця.

Нам вдалось поспілкуватись з автором цих прекрасних робіт - Іриною Соловей.

 

Що підштовхнуло Вас до заняття таким цікавим хоббі?

Близько п'яти років тому я познайомилась з однією чудовою людиною з міста Сарни, на той момент нас пов'язували робочі питання, в даний час ми стали кращими друзями, мені доводилось періодично їздити до Тетяни в офіс щоб разом вирішувати деякі нюанси роботи. Саме в її офісі я побачила картину , яка просто мене зачарувала...На ній були яскраві соняшники , такої цікавої композиції я ще не бачила...Картина просто феєрично виглядала на стіні і я впевнена , що кожен хто туди заходив відразу звертав на неї увагу. В принципі саме ця картина підштовхнула мене до спроби створити щось подібне! 

Пам'ятаєте свою першу роботу?

 

3

О, так! Добре пам'ятаю свою першу роботу, оскільки вона досі прикрашає дитячу кімнату в моєму домі! Це є композиція з мультфільму "Мадагаскар" , в ній 1500 елементів і ми збирали її всією сім'єю.

 

Наскільки популярним є у Володимирці виготовлення пазлів?

Наразі я не бачила у селищі подібних робіт, можливо хтось теж має подібне хоббі просто не виставляє це на показ...я теж робила картини спочатку виключно для себе і в якості подарунків, але з часом з'явились замовлення і стало цікаво робити щось нове. Дуже добре коли справа, яка тобі подобається приносить фінансовий дохід.

Скільки часу потрібно на виготовлення одного такого екземпляру?

Конкретного часу виготовлення назвати не можна, кожна картина має свій рівень складності (відтінки, розмір, кількість пазлів), але в загальному не більше двох тижнів. Були термінові замовлення тоді доводилось прискорювати процес.

Що найскладніше в роботі?

Особливих складностей в мене не виникає при роботі. Останні процеси роботи (прикрутити кріплення і з"єднати рамку з ДВП) мені допомагає чоловік, я не вмію користуватись будівельними інструментами... Єдина думка яка завжди не дає спокою до кінця роботи: "Хоч би всі пазли були на місці".. Був випадок коли до кінця роботи не вистачило декількох деталей, просто їх пробували скласти до мене, а коли не змогли цього зробити зібрали і передали в роботу, нажаль не всі...

А допомагають діти , чи навпаки?

Їхня допомога полягає в тому, щоб не заважати і вони з цим справляються! З розумінням відносяться до того , що в місці розташування пазлів гратися не можна!

Чи приходилось не спати вночі щоб зробити і віддати замовлення вчасно?

Так, було й таке! Потрібно було підготувати дві картини, бабуся замовила внукам на подарунок, часу було мало...Але ніч довга - все встигли...

Робили замовлення тільки з Володимирця, чи є клієнти з інших міст?Мона Ліза пазли

Переважно з Володимирця. Замовник картини "Мона Ліза" з м. Вараш (одна з найулюбленіших моїх робіт), ще три робила в с. Озеро, остання відправилась в с. Острівці!

Які плани на розвиток?

Якщо чесно, я не з тих людей які планують щось наперед! Чомусь завжди все виходить не по плану??? Хоббі залишається хоббі, а основна робота повинна виконуватись вчасно! Звичайно, я з величезною радістю буду виготовляти нові картини, для мене цей процес в першу чергу спокій і позитивні емоції!

Чи плануєте залучати друзів?

Мої друзі, певною мірою ,залучені до цього процесу. Вони виступають "експертами якості" моїх робіт... Мені важлива їхня думка і це головне.

Ви займаєтеся цим хоббі вже давно, чи були пропозиції від приватних підприємців про співпрацю і продаж ваших робіт?

Наразі таких пропозицій не було!

Чи можете Ви згадати кількість усіх робіт які були у Вас?

Точно не скажу...близько 25-ти робіт...

 

Дякуємо, Ірино за співрозмову, і бажаємо Вам успіхів і натхнення!

 


P.S. Нагадаємо що всі можуть замовити в Ірини щось для себе, а зв'язатись чи переглянути вироби можете в каталозі на сторінці

Прочитано 974 разів
Top