Всі новини

Половлі: з нашим сільським головою ми віримо у світле майбутнє! (+фото)

Половлі: з нашим сільським головою ми віримо у світле майбутнє! (+фото) - 3.7 out of 5 based on 3 votes

Старенька Половлівська школа, яка існує ще з 1962 року, щодня радо зустрічає понад 300 діток.

Гомін у НВК не стихає до пізнього вечора, адже навчально-виховний процес тут триває у дві зміни.

Але сьогодні для нас всіх особливе свято – сільський голова Ілля Петрович Дацький оплатив проведення водопостачання та каналізації, капітальний ремонт із заміною вікон, дверей та покрівлі приміщення, облаштування санвузла з установленням фонтанчиків та умивальників із холодною та гарячою водою. Відповідальним за цей проект став водій шкільного автобуса Станіслав Моніч. Загалом було витрачено більше 100 000 гривень, які виділив з особистих коштів сільський голова.

Школярі радіють такому подарунку, адже тепер навчатися у школі стало значно комфортніше. Директор НВК Валентина Калинівна Басюк зауважила: сільські діти повинні відчувати, що вони не гірші від міських, зокрема в питаннях облаштування місця гігієни.

Ілля Петрович по праву вважається покровителем нашої школи і тому піклується про неї та про учнів. Ще одним несподіваним сюрпризом від нього стала закупівля солодких подарунків для діток з особливими потребами, які навчаються у НВК до Дня людей з обмеженими можливостями. Сільський голова особисто вручив подарунки цим учням.

– Діти – це наша перспектива, тому допомогти їм – наш святий обов’язок, – говорив Ілля Петрович, звертаючись до учнів, учителів і батьків.

На питання про подальші плани Ілля Петрович відповів, що точно зупинятися не буде і вже планує будівництво нової школи, адже проектно-кошторисна документація майже завершена:

– Ми побудуємо нову велику школу, адже у селі високий рівень народжуваності дітей. Вона буде сучасна, із спортзалом та актовим залом, бо ж талановитих дітей у нас дуже багато і вони нічим не гірші інших, у яких це є.

Тепер вирішена одна з багаторічних проблем Половлівського НВК. Проте учні та вчителі вірять, що через декілька років вони таки переступлять поріг нової школи!

Половлі: з нашим сільським головою ми віримо у світле майбутнє! (+фото)

Половлі: з нашим сільським головою ми віримо у світле майбутнє! (+фото)

 

Людмила Гіль,

вчитель української мови та літератури.

Прочитано 814 разів

коментарі

 • Юрій
  Юрій 07-12-2017 23:12

  Талановитість дітей та дорослих не одні представники району, що відвідали це село можуть підтвердити. А саме невихованісь, наглість, нахабство, невідповідне ставлення до дорослих.... Підсумую: дикарі. Про старших, поголівно п'яних, навіть писати не буду...

 • Катерина
  Катерина 08-12-2017 14:12

  Юрію наша школа хоч і маленька, але вона є найкраща для учнів які навчаються у Половлівському НВК.

 • Наталія
  Наталія 08-12-2017 14:12

  У кожної школи є свої недоліки але те що ви написали мене обурило тому що якщо є проблеми ми їх виправляємо. І не вам судити чи ми слуханяні я навчаюся в цій школі тому правди у ваших словах немає

 • Anastasia
  Anastasia 08-12-2017 15:12

  Юрій.
  Ми учні цієї школи і ми не дозволимо ображати нашу школу та її честь.Можливо,ми і не ідеальні , але і кожному нашому учневі є культурним та людяність тому я не згодна з вашим коментарем.Спочатку потрібно починати з себе , а потім говорити про інших.А вашу не витривалість підтверджує цей коментар.Учні з нашої школи займають призові місця по багатьох олімпіадах.Я учениці 8 класу і не дозволю ображати моїх однокласників та нашу школу.Ми запрошуємо вас на новорічний ранок і я думаю ви змінете своє ставлення до наших учнів і до нашої школи.

  Голова учнівського комітету
  Половлівському НВК
  Басюк Анастасія

 • Коля
  Коля 08-12-2017 15:12

  Юрій.
  Наша школа є маленька але вона добра цікава і весела таланти у най школі приїжайте на новий рік побачите які таланти у нашій школі є

Top