Всі новини

На Поліссі діти створюють новини (ВІДЕО)

На Поліссі діти створюють новини (ВІДЕО) - 3.5 out of 5 based on 2 votes

В Рівненській області відбувся заочний дитячий конкурс кіно та телебачення. Діти створювали ролики повністю – від сценарію до фінального монтажу. Роботи дітей з поліських районів перемогли у чотирьох номінаціях.

В Рівненській області відбувся заочний дитячий конкурс кіно та телебачення. На конкурсні роботи діти самі писали сценарії, знімали та грали в картинах. Роботи дітей з півночі Рівненщини вибороли призи у чотирьох номінаціях.

Дві роботи-переможці – це навчальний фільм «Зроби сам» та відеокліп «Ми – Вкраїни діти», зняті учнями Костопільського центру технічної творчості та комп’ютерних технологій.

В номінації «розвиток творчості в Україні» переміг фільм «Місто Надії», знятий учнями Дубровицького центру позашкільної освіти.

Як кращу телепрограму відзначили «News» від учнів Володимирецького районного колегіуму. Ми знайшли декілька випусків цих новин, які повністю – від сценарію до монтажу й постпродакшену створені вихованцями колегіуму.

Кращі роботи відправлять на Всеукраїнський відбір кіно-фото фестивалю, що проходитиме на День Незалежності у Кременчузі, повідомляє «Освіта Рівненщини

Медіа

Прочитано 213 разів
Top