Всі новини

 

В Вараші пройшли обласні спортивні змагання

16 лютого на базі Вараської школи № 1 проходили змагання обласної спортивної гри «Сімейні перегони. Рухова активність». За перемогу боролися 7 команд: три представляли північні райони нашої області, дві команди з Вараша.

Володимиреччина також делегувала дві сім’ї. Вдруге в даному проекті брала участь сім’я Соловей: батько Ярослав, мама Ірина, сини Олександр і Артем. Учасниками були також неодноразові призери попередніх змагань сім’я Ярут: два Олександри, мама Ірина та дочка Христина.

Вітальним словом спортивне свято розпочали міський голова Сергій Анощенко та директор комунального закладу «Обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Рівненської обласної ради Микола Петренчук. А справжню святкову атмосферу створили яскравими художніми номерами учасники театр-студії танцю «Грааль».  

Розпочались змагання інтелектуальними завданнями вікторини «Спорт у цифрах», де кожна сім’я повинна була протягом 2 хвилин продемонструвати свою ерудованість у питаннях на спортивну тематику.

Далі на учасників чекали естафети «Хокей», «Спортивний сніговик», «Змійка», «Футболісти», «Баскетбол». Швидко бігати, стрибати, володіти технікою ведення м’ячів, долати перешкоди – і це далеко не повний перелік вимог до кожного учасника цих змагань. А для успішного виступу індивідуальна майстерність повинна поєднуватися з чіткістю та злагодженістю командних дій.

i210219 02

i210219 03

i210219 04

У загальному підсумку змагань перемогу здобула сім’я Серко з Дубровицького району. Вони вибороли право взяти участь у суперфіналі. Сім’я Ярут з Володимиреччини посіла друге місце, а сім’ї Мартинюків з Клесівської ОТГ дісталася «бронза».

Прихильники здорового способу життя та активного сімейного дозвілля можуть взяти участь в наступній обласній спортивній грі «Сімейні перегони», яка запланована у Вараші на 10 березня.

Юрій Римарчук,

начальник відділу молоді та спорту райдержадміністрації.

Прочитано 26 разів
Детальніше в цій категорії: « Спортивні новини Володимиреччини
Top