Всі новини

 

Турнір пам’яті учасників бойових дій та Героїв «Небесної Сотні»

У неділю, 17 лютого в селі Хиночі відбувся відкритий турнір з баскетболу пам’яті воїна АТО Володимира Шеляга, солдата-розвідника, який загинув 3 червня 2015 року під Мар’їнкою, прикриваючи побратимів. 

На церемонії відкриття змагань присутні хвилиною мовчання вшанували нашого земляка та інших героїв, які загинули захищаючи рідний край.

У баскетбол у Хиночах грають усі, його популярність підтвердили чотири команди-учасниці: школярі, студенти, молодь та ветерани. До чотирьох місцевих команд долучились мульчицькі баскетболісти. Не виставили своєї команди, але приїхали набути досвіду представники Зеленого. Крім учасників прийшла й досить велика кількість вболівальників.

Змагання пройшли в дуже цікавій та запеклій боротьбі. Грали по коловій системі, ігор було достатньо  щоб насолодитися різновидом гри кожної  із команд.

Жодній з команд не вдалось фінішувати без втрат. До останнього поєдинку неможливо було виявити переможця.  Суддям довелося рахувати  особисті зустрічі, забиті та пропущені м’ячі  кожної команди.

i210219 

Отже, третє місце у Мульчицьких спортсменів,  друге – в команди молоді. А перше місце здобула команда студентів, незважаючи на поразку від ветеранів.

Втішним завершенням турніру був вердикт жіночої половини провести в Хиночах весняний баскетбольний турнір серед жінок. Представниці «слабкої статі» інших населених пунктів району також запрошуються до участі у змаганнях.

Юрій Римарчук,

начальник відділу молоді та спорту райдержадміністрації.

Прочитано 22 разів
Top