Всі новини

У Володимирці розпочав роботу Uprise Centre (+фото)

  • Події
  • 08-11-2017 18:11
  • Оцініть матеріал!
    (1 Голосувати)
У Володимирці розпочав роботу Uprise Centre (+фото) - 5.0 out of 5 based on 1 vote

Коли вчитися цікаво та комфортно, то й результати навчання позитивні та видні. А коли те, що вивчаєш, не просто теорія, то хто зна, чи не працюватиме освітня інвестиція на вас?

Вже з місяць, як у Володимирці розпочав свою роботу Uprise Centre – майданчик альтернативної освіти для тих, хто хоче йти в ногу із вимогами сучасного світу. «Давайте зростати разом! Ваші можливості безмежні…» - за таким принципом тут працюють.

Найбільше уваги тут приділяють вивченню англійської, бо куди ж сьогодні без неї? Осилити найпоширенішу мову світу тут можуть зовсім маленькі дошкільнята, школярі різного віку і навіть дорослі. Звісно, тут якісно підготують старшокласників до ЗНО. Для цього в Uprise Centre створені усі умови: комфортна навчальна зала, аудіовізуальна система, ігровий куточок для малюків тощо. Навчання відбувається на базі підручників британських видавництв та проходить у невеликих групах. Тому кожна дитина чи дорослий активно задіяні у процесі навчання. В Uprise Centre немає страшних для багатьох оцінок чи контрольних, бо тут навчають любити вчитися  та відкривати для себе нові горизонти. А ваші дітки з допомогою ігрових технологій та цікавих творчих завдань вже за кілька занять тішитимуть своїми маленькими перемогами у вивченні англійської!

Також Uprise Centre розвиває творчі здібності. Тут дітки та дорослі зможуть вивчити оригінальні творчі напрямки сучасного мистецтва, виготовити своїми руками креативні речі та просто гарно провести час у затишній дружній атмосфері.

У планах освітнього центру відкрити напрямок логічного мислення та поглибленого вивчення математики для дітей, основ програмування для діток та програмування для дорослих, а ще – Art School. Створений як вільний майданчик якісної альтернативної освіти, Uprise Centre гарантує цікаве та продуктивне навчання у комфортних умовах. Такі центри вже працюють у багатьох куточках Рівненщини та мають позитивні відгуки.

34300

Володимирець

Володимирець

Володимирець

Володимирець

 

Володимирець, вул Соборна, приміщення "Чилі", 3-ій поверх (зі сходів - наліво)

 

Детальну інформацію можна отримати за телефонами: (096) 294 56 31 та (050) 557 02 24.

Поспішайте, доки ваше місце у творчій навчальній групі не зайняв хтось інший! 

Прочитано 593 разів
Top