Всі новини

У Володимирці знову побили ліхтарі (+фото)

  • Події
  • 26-09-2017 17:09
  • Оцініть матеріал!
    (1 Голосувати)
У Володимирці знову побили ліхтарі (+фото) - 5.0 out of 5 based on 1 vote

Красиво та корисно. Шкода, що лиш на тиждень

Арка при вході до центрального парку селища мала б стати ще одним елементом у благоустрої селища, про який можна було б сказати, що то красиво та цікаво. А ще – корисно, бо ж як тільки на селище опускалися сутінки, дрібними вогниками мали б загорятися щойно встановлені новенькі ліхтарі, будучи ще й фактором безпеки для місцевих жителів.

Лише тиждень минув, як облаштували 8 новеньких ліхтарів по обидва боки арки. І ось в понеділок працівники селищної ради не дорахувалися 2-ох світильників. Уламки одного з них валялись на асфальті у двох метрах від стовпців з ліхтарями.

img260902

img260903

img260904

– Ми ще навіть не встигли виплатити кошти за їх встановлення, – зітхає заступник голови Володимирецької селищної ради Василь Лосінець. – Встановили, думали, людям служитимуть, та й гарно як увечері було! А тут – знову та сама ситуація… Чесно: вже обридло ставити ті світильники! Думали, хоч тут втримаються… В суботу ще все було на місці, а в понеділок – на тобі! На одному стовпчику все збили, на іншому – тільки лампочка лишилась!

За словами Василя Лосінця, один такий світильник обійшовся селищній раді у 408 гривень, а ще ж 360 гривень за встановлення. Каже, що знову звертатимуться із заявою до поліції. Працюють нині над проектом щодо встановлення у селищі камер відеоспостереження – на проектно-кошторисну документацію передбачається 30 тисяч гривень.

Попри таке варварське ставлення до благоустрою, біля тої ж арки при вході до парку нині працюють – встановлюють смітники.

– Побачимо, на скільки їх вистачить, – бідкається один із робітників. – Ми ставимо, працюємо, вкладаємо у все це час, сили, а якесь нерозумне прийде – і все, нема нічого. Для кого ми все це облаштовуємо?

– Та якби одного з тих, хто таке робить, зловити за руку та щоб відхопив за все відразу, а батьки заплатили б кілька тисяч гривень штрафу, то, може, й думали б потім головою, – обурюється інший робітник. – Та тут замість клумби з квітами потрібно встановити будку з німцем і гумовою палкою, то толк буде!

– Цих варварів легко упіймати! От лише дати в газету оголошення про винагороду за інформацію… То ті, хто це робить, самі здадуть один одного… – каже випадковий перехожий, що весь час дослухався до розмови.

Витрачених ресурсів та людського часу шкода. І дуже хочеться, аби таких історій у нашому селищі більше не траплялося. Бо це точно нікому не потрібно.

Прочитано 438 разів

коментарі

  • Юлія
    Юлія 26-09-2017 22:09

    В неділю враці, коли йшли до церкви, ці ліхтарі вже були розбиті.

Top