Всі новини

Жителя Володимирця, якого підозрюють у вбивстві батька та бабусі, взяли під варту

Жителя Володимирця, якого підозрюють у вбивстві батька та бабусі, взяли під варту - 1.0 out of 5 based on 1 vote

У Рівному обрали запобіжний захід 25-річному Дмитру Кравчуку, якого підозрюють у вбивстві свого батька та бабусі, що сталося 3 квітня. Цього ж дня поліцейські затримали підозрюваного. Як зазначається, він покинув місце вбивства та виїхав у м. Вараш, але був затриманий поліцейськими на автостанції.

На засіданні повідомили, що 3 квітня у Володимирці, перебуваючи у приміщенні будинку, під час побутового конфлікту молодик умисно заподіяв численні удари не менше ніж 9 кухонними ножами своїм рідним. Від отриманих травм батько та бабуся загинули на місці.

Тіла загиблих виявила 53-річна мати підозрюваного, яка повернулася з роботи додому. 

Злочин відноситься до особливо тяжких та передбачає довічне позбавлення волі. Інший запобіжний захід, аніж тримання під вартою, може сприяти переховуванню підозрюваного від органів слідства, зазначав прокурор Данілей.

Прокурор просив застосувати до підозрюваного запобіжний захід у вигляді тримання під вартою, строком на 60 діб.

Слідчий Олексій Білера: До цього можу додати, що він може впливати не тільки на одного свідка, а й на інших свідків, які проживають поруч із ним.

Захисник просив застосувати цілодобовий домашній арешт – за місцем вчинення злочину, утім, суддя Ореховська ухвалила взяти підозрюваного під варту. 

Медіа

Прочитано 2217 разів
Top