Всі новини

Чи зросте вартість проїзду у маршрутках?

  • Головне
  • 29-10-2018 16:10
  • Оцініть матеріал!
    (0 голосів)

Останніх кілька тижнів Україну лихоманить від зростання цін на пальне: за два місяці його вартість підскочила на 5-6 гривень. Нещодавно знов підскочили ціни на проїзд у пасажирському транспорті.

Чи не піднімуть автоперевізники знову тарифи на свої послуги, адже мало не щодня пальне зростає на автозаправках?

Відповідає Микола Воробей, приватний перевізник, директор підприємства «Володимирець-автоцентр»:

— Тут все залежить напряму від цін на пальне: дорожчає воно – зростає й ціна на проїзд. Наприкінці минулого року дизпаливо коштувало 21 гривню, сьогодні – вже 31-32 гривні за літр солярки – за рік на 10 гривень. А квитки не зростали. Востаннє ми піднімали ціну на квитки в приміському транспорті ще у грудні 2017-го.

Оскільки майже рік не переглядали свої тарифи, то закономірно, що два тижні тому ціна за проїзд зросла від 1 до 5 гривень, залежно від відстані. Якщо раніше квиток, скажімо, проїзд до Довговолі коштував 7, а став 8 гривень; від Володимирця до Рафалівки треба було викласти 20 гривень, то тепер -- 25.

Але останніми днями ринок паливо-мастильних матеріалів дещо стабілізувався. Як запевняють нафтотрейдери, закупівельна ціна дизпалива впала до 28 гривень, тож і роздрібна не підвищуватиметься.

Тож найближчим часом ціни піднімати не плануємо. Принаймні наше підприємство.

Прочитано 172 разів
Top