Всі новини

 

Ремонт дороги по вулиці Повстанців - довгоочікувана для володимирчан подія.

  • Головне
  • 22-08-2018 11:08
  • Оцініть матеріал!
    (0 голосів)

Ремонт дороги по вулиці Повстанців - довгоочікувана для володимирчан подія.

Тендер на капітальний ремонт дороги із загальною вартістю будівельних робіт 4 135 273 грн. (з них - 1,5 млн.грн. - внесок Володимирецької селищної ради) проводить Департамент з питань будівництва та архітектури Рівненської обласної державної адміністрації (детальніше про закупівлю ➡️https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2018-06-22-000176-a ).

Так як на початку серпня тендерним комітетом Департаменту нарешті був визначений переможець торгів, то посилились сподівання на якомога швидший початок будівельних робіт, про що Ви вже могли прочитати на http://polissya.net/…/4901-jakoy-stanesh-vylutse-povstantsi… .

Проте товариством, що було визнане переможцем - ТОВ "ПРОГРЕС ДЕВЕЛОПМЕНТ КОМПАНІ" з пропозицією 3 600 000 грн, в майбутньому не були подані додаткові документи, які вимагаються законом.

Тому 13 серпня переможцем торгів визнаний учасник з наступною найменшою пропозицією - ТОВ "БУДІВЕЛЬНА КОМПАНІЯ "СЛУЧ" (4 059 820 грн).

Тепер у інших учасників торгів є 10 днів аби оскаржити таке рішення тендерного комітету і лише після цього Департамент з питань будівництва та архітектури Рівненської ОДА зможе укласти договір з підрядником і перейти до отримання дозволів на початок будівельних робіт.

Тому, як бачимо, початок виконання робіт по вулиці Повстанців, на жаль, відкладається іще на декілька тижнів.

Прочитано 320 разів

коментарі

  • Патріот
    Патріот 13-09-2018 12:09

    Партія бпп керує , децентралізація всі кошти в регіоні а чомусь гірших доріг ще не було як у володимирецькому районі, можливо децентралізація осіла в карманах, або в децентралізаторах по родинах.

Top