Всі новини

"Охушка": бо нам довіряють!

  • Головне
  • 19-10-2018 16:10
  • Оцініть матеріал!
    (2 голосів)
"Охушка": бо нам довіряють! - 2.0 out of 5 based on 2 votes

Смачно поїсти люблять всі. Та шлунок тішиться їжею, а душа – гаманцем. Бажано таким, в якому ще лишаються купюри після смакування чимось апетитним. Не менш радієш, коли нагодувати смачно і без катастрофи для сімейного бюджету вдається не лише себе, а й своїх гостей.

У Володимирці сьогодні вже справді є де влаштувати банкет. З розмахом і по-скромному, усамітнено і показушно. Тому очі розбігаються – де ж організувати, наприклад, хрестини?

І несподівано серед таких закладів в топ виходить – хто б міг подумати – кафе «Охушка»!

Колись це був просто магазинчик на виїзді з Володимирця зі сторони Антонівки. Та от фішка в тому, що три роки тому при ньому відкрився кулінарний цех. З тих пір заклад робить нерви практично всім своїм конкурентам: готують тут смачно, якісно, і – дешево! А головне – кухня тут може бути виїзна!

– Я не знаю, хто ще пропонує виїзну традиційну кухню у нас в районі, - стверджує шефиня кулінарного цеху Людмила. – Ми вже давно себе зарекомендували і якістю, і ціною, і мобільністю. Нас замовляють і в Рафалівці, і в Озері… Та практично в кожне село ми вже возили банкет! Наші клієнти – це різні люди з різними доходами: і поважні держслужбовці, і звичайні селяни. А все тому, що нам можна довіряти.

Сьогодні «Охушка» працює у посиленому режимі: зарекомендувавши себе в районі, адміністрація відкрила банкетну залу ще й при самому кафе. Приймає гостей він тут вже трохи більше півроку, має свіжий і приємний оку ремонт, затишний інтер’єр, хороші меблі і завжди привітний обслуговуючий персонал.

У розпорядженні гостей – хол, безпосередньо банкетка, і невеличка кімнатка з диванчиком, щоб, наприклад, попити кави. На вулиці додатково є кілька бесідок. Сама зала розрахована на близько 70 осіб. Тут можна не лише смачно поїсти, а й потанцювати, адже вдале планування приміщення дозволяє не тіснитись гурбі людей між столами.

Осучаснена «Охушка» віднедавна пропонує відвідувачам святкові і поминальні обіди, відзначення корпоративів, хрестин, сімейних свят, вечірок і всього того, що потребує якісного відпочинку компанією і родиною.

– Наш кулінарний цех ще й пече на замовлення торти! Вони користуються неабияким попитом серед наших клієнтів, – з гордістю відзначають повари.

– А коронною стравою похвалитесь?

– Всілякі фрикасе під соусом із насіння кациуса ми не готуємо. Кухня у нас традиційна, а значить – перевірена часом, людьми і їхніми вподобаннями. Ми завжди готові до чогось нового, та насамперед вивчаємо попит і вподобання наших гостей. Славимося своєю домашньою м’ясною нарізкою, печеною ковбасою, рибними рулетами, тарталетками з перепелиними яйцями й ікрою. Також почали готувати кенді-бар до свята, складові якого завжди приємно дивують і малечу, і дорослих.

У світлі останніх подій з масовими отруєнням на весіллях по області санітарну перевірку проходять всі заклади харчування. Зокрема й «Охушка». Працівники зізнаються:

– Нас контролюють щотижня, навіть із Сарн перевіряючі заїздять, беруть на пробу змиви. Ніяких нарікань, недопрацьовок ми ще не мали.

Столи чарують смаколиками, стіни притягують м’якими для зору картинами, а саме приміщення доречно обставлене вазонними квітами. Здається, тут створені всі умови для затишного сімейного свята. Однак, вочевидь, варто лише змінити музику і приглушити світло, – і заклад однозначно пасуватиме вашій дівочій вечірці!

Немісцевим жителям назва закладу буде трохи дивакувата, а от старожили скажуть: «охушка» означає «окраїна»! І це – беззаперечний плюс кафешки: вас не зустрінуть настирні погляди небажаних свідків вашого свята, не потурбують шум і гам центру. Околиця живе розміреним життям, оберігаючи вас від зайвих турбот.

На питання, чим все-таки відрізняється «Охушка» від інших аналогічних закладів, в один голос працівники відповідають: «Бо ми готуємо з душею»!

НА ПРАВАХ РЕКЛАМИ

Прочитано 848 разів
Top