Всі новини

Медичні сумки для володимирецької «швидкої»

  • Головне
  • 28-06-2018 08:06
  • Оцініть матеріал!
    (0 голосів)

Ранок суботи видався дощовим і прохолодним. По території центральної районної лікарні – калюжі, у повітрі моросить холодний дощ.

– Усіх медиків швидкої зараз нема: 2-га бригада зараз нема: вона на виклику, – каже з порогу диспетчер КЗ «Обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» Рівненської обласної ради Володимирецької підстанції Сарненської станції екстреної медичної допомоги Марія Слобода. – Та ви заходьте, ми вам завжди раді!

Делегація в числі головного лікаря Володимирецької ЦРЛ Івана Караїмчука, голови Володимирецької районної ради Василя Ковенька, бізнесмена і мецената Віктора Мялика та його помічника Івана Базаки заходить у приміщення швидкої. Медики екстреної допомоги щодня отримують до 20 викликів, а всього тут працює 5 бригад екстреної меддопомоги.

Чергова зміна визирає на голоси з кімнати відпочинку і скромно стає в куточку, з цікавістю роздивляючись гостей. А вони прибули не з порожніми руками – привезли медичні сумки для невідкладної допомоги. Тож, роззнайомившись, медики розпаковують подарунки, професійним оком роздивляються обновку і схвально коментують якість.

– Колишні сумки були не гірші, особливо останніх випусків, – зауважує Марія Іванівна. – Але вони вже служать більше 5 років і давно зносилися. Буває, і на землю, і на сніг ставиш, похапцем розгортаєшся, от і ламаються. Нові, звісно, – більш функціональні, компактніші і легші, якщо з алюмінієвим каркасом. А знаєте, як це важливо лікарю невідкладної допомоги – оперативно розгорнутися і мати все під рукою для надання медичної допомоги! Тут іноді кожна мить дорога. Тому 1-ша бригада і звернулася з клопотанням допомогти з медичними сумками. Тож щиро вам дякуємо, Вікторе Ничипоровичу! Вони будуть надійною підмогою у нашій роботі і, сподіваємось, служитимуть довго.

img270607

Зазвичай небагатослівний меценат Віктор М’ялик хоч і поспішає (йому ще в Дубровицю та в Рокитне з місією добра поспішати, а о 7 вечора треба встигнути на літак), все ж розпитує медиків про їхні будні, цікавиться чи багато мають викликів за день і за місяць, як служать сучасні реанімобілі. Бажаючи парамедикам завжди встигати до своїх пацієнтів і повертатися на базу лише з хорошими новинами, наостанок встигає ще й сфотографуватися на пам’ять з черговою зміною.

На фото Сергія Скібчика:

1-ша бригада медиків екстреної допомоги у складі водія Віктора Стискуна, фельдшера по прийому та передачі викликів Марії Слободи, чергового фельдшера Валентини Шершень з меценатом Віктором М’яликом, головлікарем Іваном Караїмчуком та помічником бізнесмена Іваном Базакою.

Прочитано 349 разів
Top