Всі новини

Західна брама району під знаком сміття (+ фото)

  • Головне
  • 06-10-2017 12:10
  • Оцініть матеріал!
    (1 Голосувати)
Західна брама району під знаком сміття (+ фото) - 5.0 out of 5 based on 1 vote

Біля тимчасового вказівника на Володимирець-Вараш у Суховолі стоїть біг-борд – рекламний щит. І все б нічого, нехай би заробляли законним способом на ньому і власники, й рекламодавці, якби не одне «але».

 

Оператори, які клеять рекламні постери на біг-борді, чомусь забувають за собою прибрати відпрацьоване сміття.

34300.INFO

34300.INFO 34300.INFO

Лежить те, що далі в кущах, уже добрий тиждень, і ніхто його не прибирає. А сьогодні шквальний вітер чи то зробив усю роботу замість поклейщиків реклами, чи то завчасно допоміг їм підготувати площу під нові замовлення, але частково полотно обірване, а його рештки купою сміття лежать під конструкцією.

 

А це ж фактично західні ворота району, і гості саме на таких «візитівках» складають свою думку про усіх мешканців Володимиреччини. Питання до власника: чи на таких мовах його надали в оренду ділянку під біг-борд? За гроші, отримані від реклами, він просто зобов’язаний прибирати за собою. Інакше це можуть зробити інші, у більш радикальний спосіб. Наприклад, пасажири, які очікують неподалік на розі маршрутку і можуть викинути недопалок в суху траву чи навіть в ту купу сміття.Фото Сергія СКІБЧИКА.

Прочитано 350 разів
Top