Всі новини

До уваги жителів району!

  • Головне
  • 13-04-2018 12:04
  • Оцініть матеріал!
    (0 голосів)

Любахівська та Берестівська сільські ради звернулася до Володимирецької селищної ради з пропозицією про об'єднання громад сіл Любахи, Чудля, Берестівка, Острівці та селища Володимирець у єдину громаду з центром у Володимирці.

10 травня о 14.00 год у приміщенні Володимирецької селищної ради (вул. Соборна, 39, смт Володимирець) розпочнуться громадські слухання з цього питання.

До участі та обговорення запрошуються усі бажаючі!
Свої пропозиції та думки щодо можливого об'єднання громад можна висловити також письмово, надіславши їх на поштову або ж електронну (Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.) адресу Володимирецької селищної ради.

Після закінчення громадського обговорення питання, воно буде винесене на розгляд сесії селищної ради, яка й прийматиме остаточне рішення - об'єднуватися із зазначеними громадами чи ні.

Нагадуємо, що у 2016 році Володимирецькою селищною радою було надано згоду на об'єднання Володимирця з громадами сіл Каноничі та Довговоля, проте процес об'єднання громад наразі іще не завершився.

Прочитано 356 разів
Top