Всі новини

 

Відпочинок на Білому озері 2018: умови, ціни та фото – все, що треба знати про подорож

Відпочинок на Білому озері 2018: умови, ціни та фото – все, що треба знати про подорож - 4.5 out of 5 based on 12 votes

Біле озеро – єдине озеро в Україні, яке має підвищений рівень гліцерину, через що славиться своїми цілющими властивостями. Відпочити на Білому озері щоліта з'їжджаються сотні туристів.

Реабілітаційно-оздоровчий комплекс "Біле озеро" розташований на березі цілющого озера Біле. Навколо комплексу розкинулося Білоозерське лісництво Рівненського природного заповідника. Це єдине в Україні озеро з підвищеним вмістом гліцерину у воді, через що вода має надзвичайні цілющі властивості. Вода за складом – гідрокарбонатно-кальцієво-магнієва (типова для озер лісової зони), містить фосфор, сірководень і до 6,37 мг/л гліцерину. Тому лікувальні властивості озера унікальні, вода чудово лікує шкірні захворювання.

Загальна площа Білого озера становить 354 га, глибина сягає 34 м. На берегах озера гніздяться дикі качки, гуси, живуть бобри та ондатри. Цікавою в озері є риба вугор річковий європейський. Водяться також окуні, щуки, линки, йоржі, карасі, плітки. Тому рибалка тут є з одним з привабливих видів відпочинку для туристів.

Основне призначення реабілітаційно-оздоровчого комплексу – це проведення реабілітації та оздоровлення працівників ВП РАЕС, членів їхніх сімей та інших громадян які бажають відпочити та оздоровитися у літні місяці. Щорічно на базі комплексу проходить оздоровлення близько 4 тисяч осіб. Комплекс розрахований на 508 ліжко/місць. Для забезпечення харчування працює їдальня на 300 місць та буфет, в яких можна придбати або замовити кулінарні вироби, комплексні обіди.

Постійно проводяться роботи щодо покращення умов. Так, в 2016 році проведено ремонт внутрішнього опорядження 41 спального будиночка з повною заміною меблів. У затишних алеях комплексу є вуличні меблі для відпочинку, мангали, на березі озера встановлено пірс.

На території РОК "Біле озеро" проводяться спортивні та культурно-масові заходи, серед яких: Всеукраїнський молодіжний мистецький соціально-екологічний форум «Біле озеро», міжнародний турнір з плавання на відкритій воді, Всеукраїнський турнір з футболу, Регіональний фестиваль «Аніматор-шоу», спартакіада Атомпрофспілки, веломарафон, триатлон, розважально-пізнавальні заходи для дітей та дорослих та інші. Для проведення спортивних заходів діють футбольний, баскетбольний, волейбольний майданчики. Також на території комплексу функціонують пляж, пункт прокату човнів, водних велосипедів, шезлонгів, автостоянка розрахована на 90 місць. Цілодобово працює медпункт.

 

Быле Озеро ціни 2018

Типи будиночків та їх коротка характеристика:


І – тип. Зняти спальні будинки забезпечені умовами для самостійного готування їжі, водопостачанням та водовідведенням, повним сантехнічним вузлом, їдальнею та вітальнею. Прибудинкова територія обладнана навісами з лавками та столами.


ІІ – тип. Спальні будинки забезпечені умовами для самостійного приготування їжі, водопостачанням, водовідведенням та повним сантехнічним вузлом.

ІІІ - тип. Спальні будинки забезпечені водопостачанням та водовідведенням, міні-кухнею, неповним сантехнічним вузлом.

Двоповерховий цегляний будинок блочного типу, забезпечений умовами для самостійного готування їжі, водопостачанням та водовідведенням, повними сантехнічними вузлами. Прибудинкова територія огороджена, обладнана альтанками, передбачені місця для паркування легкових автомобілів ( без охорони).


ІV - тип. Спальні будинки з мінімальними зручностями (санітарно-технічний вузол загального користування, неповний санітарно-технічний вузол, часткове укомплектування побутовими приладами) та частковим ремонтом приміщень.


V - тип. Спальні будинки з мінімальними зручностями (санітарно-технічний вузол загального користування).


В їдальні РОК «Біле озеро» трьохразове комплексне харчування за ціною 181,00 грн. з людини, а також можна придбати сніданки, обіди, вечері за ціною 54,00 грн.; 81,00 грн.; 46,00 грн. відповідно.

Біле озеро ціни 2018

Інформація щодо відпускних цін на послуги з реабілітації та оздоровлення в РОК «Біле озеро»:

Ціни на послуги РОК «Біле озеро»

2018 06 01 15 59 2018 Преискурант відпускних цін на реабілатацію оздоровлення та платні послуги на РОК Біле Озеро 1

2018 06 01 15 59 2018 Преискурант відпускних цін на реабілатацію оздоровлення та платні послуги на РОК Біле Озеро 2


Для отримання інформації звертайтесь за контактними телефонами:

Інспектор з реалізації направлень:

Мотоман Марина Вікторівна, (03636) 62-8-20  

з 8:00 до 13:00 та 14:00 до 17:00 крім суботи та неділі;

 

Адміністратори РОК «Біле озеро»:

Мацюк Людмила Володимирівна та Буцмай Тетяна Степанівна моб. +38(096)56-30-658  з 8:00 до 13:00 та 14:00 до 20:00

 

Для отримання додаткової інформації :

 

Заступник директора РОК «Біле озеро»:

Ткачук Вячеслав Валерійович – 0984837093

з 8:00 до 13:00 та 14:00 до 17:00 крім вівторка та суботи;

 

Директор РОК «Біле озеро»:

Устимчик Ярослав Петрович - 0673603574

з 8:00 до 13:00 та 14:00 до 17:00 крім четверга та неділі;

 

Для подання заяв, скарг та пропозицій:

 

Начальник УСО:

Ткачук Володимир Федорович – 0673600808

з 14:00 до 16:00 крім суботи та неділі;

електронна адреса: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Порядок оплати за надання послуг:

для того щоб Ви були з нами, Вам необхідно зателефонувати за телефоном адміністратору (наведений вище);

після отримання інформації від адміністратора про наявність вільних місць визначитися із категорією будинку, терміном відпочинку та кількістю людей, які перебуватимуть разом з Вами;

забронювати номер будинку через адміністратора;

протягом одного банківського дня, з моменту замовлення, провести повну оплату за весь період перебування, у відповідності з встановленими цінами;

оплату здійснити протягом календарної доби бронювання шляхом перерахунку коштів на рахунок № 26001300099693 в Рівненському обласному управлінні АТ «Ощадбанк» МФО 333368;

в разі відсутності оплати о 10:00 год. дня наступного за днем бронювання, бронь ліквідовується в автоматичному режимі.

У разі якщо Ви оплатили послуги у день перед вихідним(святковим) днем і поселення відбувається у вихідний(святковий) день, для поселення потрібно надати адміністратору роздруківку квитанції про оплату(для підтвердження факту оплати).

При наявності вільних місць після погодження із адміністратором є можливість здійснити оплату готівкою безпосередньо в касі РОК «Біле озеро» в день заселення.

Відпочинок на Білому Озері 2018! Завжди раді Вам! До зустрічі в РОК «Біле озеро».

Відео: http://tvd.rv.ua/

Медіа

Прочитано 16466 разів
Top