Всі новини

Володимирецький район перейменують? (+фото)

  • Головне
  • 11-03-2018 01:03
  • Оцініть матеріал!
    (0 голосів)

Минулого тижня у Володимирецькій райдержадміністрації  відбувся семінар  для сільських та селищних голів.

Уже вдруге до селища завітали представники Рівненського центру розвитку місцевого самоврядування, аби розглянути практичні аспекти питань, що стосуються децентралізації, роз’яснити перспективи створення об’єднаних територіальних громад, їх переваги та обговорити недоліки.

Спочатку обговорювали загальні перспективи створення ОТГ в усій області. Дещо пізніше зупинилися конкретно на нашому районі. Представники Рівненського центру розвитку місцевого самоврядування Микола Шелеп та Василь Поліщук запевнили, що створення ОТГ на території нашого району дозволить  громадам краще розвиватися. І якщо зараз сільські голови мають можливість це зробити добровільно, бо вже через рік об'єднання уникнути не вдасться.

img090310

– На момент чергових виборів до органів місцевого самоврядування, а вони на нас чекають у 2020 році, по усій території України мають бути створені ОТГ. Через це об’єднуватись потрібно вже сьогодні, коли держава активно та потужно стимулює реформу, надаючи субвенції на інфраструктурний розвиток та інші фінансові ресурси. Хочете ви цього чи ні, але Володимирецького району не буде, –  зауважив Микола Шелеп.

img090311

Насамкінець учасники семінару мали можливість ставити запитання представникам Рівненського центру розвитку місцевого самоврядування. Ті охоче відповідали, і в процесі живого спілкування кілька разів робили акцент на тому, що не варто боятися створення ОТГ. Варто діяти, і поки є можливість, – робити це добровільно.

Ольга ПЕШКО.

Фото автора.

Прочитано 1139 разів
Top