Всі новини

З Днем місцевого самоврядування!

З Днем місцевого самоврядування! - 3.3 out of 5 based on 6 votes

Віктор Бенедиктович НОВАК. 

Ось уже 20 рік поспіль на посаді секретаря Володимирецької селищної ради працює відповідальна, здібна та вимоглива до себе людина, завжди усміхнений і життєрадісний Віктор Бенедиктович НОВАК.

Це людина, яка, допомагаючи жителям громади, заряджає їх власним оптимізмом, підкаже і допоможе вирішити нагальні питання заявника.

Народився Віктор Бенедиктович 23 серпня 1962 році у Володимирці. Закінчив Вінницький державний педагогічний інститут за

спеціальністю «початкове військове навчання і фізичне виховання» і повернувся на свою малу батьківщину.

З серпня 1987 року по квітень 1998 року працював вчителем; у цьому ж році прийшов у селищну раду.

Своїм доброзичливим ставленням до людей Віктор Бенедиктович заслужив беззаперечний авторитет як серед колег, так і серед депутатів, а також повагу жителів селища.

Завдяки своїй наполегливості та відданості праці він завжди з легкістю використовує та втілює в життя все нове, що стосується роботи органів місцевого самоврядування.

Окрім цього, Віктор Бенедиктович є членом райкому профспілки працівників державних установ.

У вільний від роботи час займається бджільництвом.

Добрий господар, чуйний чоловік та турботливий батько, Віктор Бенедиктовичвпевнений, що свою долю та долю інших можна змінювати на краще. Його життєве кредо – ніколи не говорити собі: «Я не можу». Адже тримаючи голову високо і з вірою, що у нас все добре, ми цими позитивними думками притягуємо в наше життя благополуччя.

Надія Олексіївна КУХОЦЬКА.

За вікном білосніжне покривало першого снігу. І хоча його дрібненький дощик поволі перетворює у крижану воду та багнюку на вулицях, а сірий ранок приніс пронизливу чи то осінню, чи то зимову сирість і вологу, та все ж у піднесеному настрої поспішає на роботу спеціаліст-землевпорядник Антонівської сільської ради Надія Олексіївна КУХОЦЬКА.

Адже вона – справжній майстер своєї справи. Маючи вищу освіту, на цій посаді працює уже 23 роки. Загальний її стаж державної служби становить більше 28 років.

Народилася Надія Олексіївна 20 травня1963 року. Пройшовши усі віхи становлення як людина, громадянин та особистість, чесна, тактовна, розсудлива землемірка тепер користується авторитетом в колективі, серед населення та керівників установ та організацій, що розміщені на території сільської ради. Є депутатом шести скликань. На громадських засадах виконує обов’язки профорганізатора сільської ради, а також постійно  працює над підвищенням  свого рівня професійних знань.        

Жінки здатні домогтися дуже багато чого в будь-якій діяльності. 
Тому Надія Олексіївна ще й дуже хороша господиня. Вона займається підсобним огородництвом та квітникарством, а особливо любить вирощувати троянди.

Надія Олексіївна впевнена, що без твердої віри в себе ви не можете досягнути справжнього успіху.  З іншого боку жінки, упевнені в собі, вселяють упевненість в інших. Тож потрібно повірити в себе і тоді ви здатні досягти успіху у всьому.

У день професійного свята – Дня місцевого самоврядування – щиро вітаємо Вас, людей, які стоять на вістрі інтересів своїх громад!

Зичимо Вам бути гідними представниками своїх територіальних громад і успішно відстоювати їхні інтереси! Міцного здоров'я Вам, родинного щастя,благополуччя та всіляких гараздів у житті! Ми створені для задоволення Ваших інформаційних потреб і працюємо тільки для Вас!

Колектив газети «Володимирецький вісник».

Фото ілюстрація

Прочитано 212 разів
Top