Всі новини

Жінка з Вараша подзвонила до афериста, щоб вилаяти, а він їй роботу запропонував (аудіо)

  • В Вараші
  • 12-10-2017 09:10
  • Оцініть матеріал!
    (1 Голосувати)
Жінка з Вараша подзвонила до афериста, щоб вилаяти, а він їй роботу запропонував (аудіо) - 5.0 out of 5 based on 1 vote

Нещодавно відбулася досить цікава розмова жінки з Вараша із аферистом. Їй на мобільний телефон було відправлено смс повідомлення, немов би від імені банку. Текст про те, що картка заблокована банком, для того щоб її розблокувати потрібно звернутися на інформаційний центр і прикріплено два мобільні номери. Здавалося б, стандартна ситуація, передзвоню та й поцікавлюся, що ж там насправді із моєю карткою…

Але, як показує практика із нашими політиками, основний метод захисту це напад. Тому жінка не розгубившись, зателефонувала за вказаними номерами та напряму висунула звинувачення в його сторону. Аферист не розгубившись почав відповідати за питання і розповів, яким методом він користується, для того щоб видурити гроші із людей.

viber image 2

Кінцева розмова виявилася ще цікавішою, аферист запропонував роботу для цієї ж жінки і пообіцяв, що вже завтра вона зможе приступити до роботи і отримувати гарну зарплату. А робота не важка, лише сиди вдома та методом копіюй текст та вставляй у повідомлення, заробляй гроші.

Увага! Нецензурна лексика!

 

Прочитано 452 разів

коментарі

  • Serhii
    Serhii 12-10-2017 16:10

    Вброс від самого шахрая, безкоштовна реклама в стилі "Пропоную роботу"

Top